Firma Ullenboom - Inwestycja w opakowania kompostowalne

 
11 Jul, 2023

Ullenboom to firma sprzedająca najwyższej jakości artykuły dla dzieci i dodatki do domu. Dbają oni jednak nie tylko o jakość swoich produktów, ale również o dobro naszej planety. Przygodę z ekologią zaczęli już jakiś czas temu, wprowadzając wiele przyjaznych dla środowiska rozwiązań. Szukali jednak czegoś więcej i tak znaleźli nas!

Foliopak biodegradowalny z nadrukiem

Wyzwanie

Firma Ullenboom była świadoma negatywnego wpływu tradycyjnych plastikowych opakowań na środowisko. Dlatego postanowili poszukać alternatywnych, bardziej ekologicznych rozwiązań, które jednocześnie zapewniłyby estetykę, wysoką jakość i bezpieczeństwo ich przesyłek. 

Do niedawna używali opakowań z recyklingu, ale chcieli pójść o krok dalej i wybrać jeszcze bardziej zrównoważone rozwiązanie. Cieszymy się, że mieliśmy możliwość sprostać tym wyzwaniom i dostarczyć im nasze innowacyjne opakowania kompostowalne.

Rozwiązanie i współpraca

Ullenboom zidentyfikowało naszą firmę, jako potencjalnego partnera, mającego doświadczenie w produkcji opakowań ekologicznych. Mieliśmy przyjemność współpracować z firmą Ullenboom na każdym etapie projektowania i produkcji. Wspólnie omówiliśmy ich wymagania, preferencje dotyczące estetyki opakowań oraz umieszczenia ich grafiki i logotypu. Zaproponowaliśmy im nasze foliopaki kompostowalne z opcją personalizacji. Rozwiązanie to okazało się być idealne z kilku powodów:

 1. Nasze opakowania są wykonane z surowców organicznych, takich jak skrobia kukurydziana i celuloza, które mogą ulec naturalnemu procesowi kompostowania. Dzięki temu idealnie wpisały się w misję zrównoważonego rozwoju marki.
 2. Są wytrzymałe, elastyczne i łatwe w użytku, dzięki czemu przyspieszają proces pakowania i odpowiednio zabezpieczają produkty.
 3. Byliśmy również w stanie dostosować opakowania, umieszczając na nich grafikę i logo firmy Ullenboom, co umożliwiło im promowanie swojej marki.

  Rezultaty

  Po wprowadzeniu naszych ekologicznych opakowań kompostowalnych, firma Ullenboom zauważyła wiele pozytywnych zmian. Klienci bardzo dobrze przyjęli nowe, ekologiczne opakowania z personalizacją, co przyczyniło się do wzrostu rozpoznawalności marki Ullenboom. Byliśmy dumni, że mogliśmy wnieść wkład w realizację ich celów ekologicznych i przyczynić się do ich sukcesu.

  Podsumowanie

  Nasza współpraca z firmą Ullenboom przyniosła korzyści dla obu stron. Dzięki naszym innowacyjnym opakowaniom kompostowalnym, firma Ullenboom mogła, jeszcze skuteczniej niż do tej pory, rozwijać się w duchu ekologicznym, spełniając oczekiwania klientów i angażując się w zrównoważone działania. Jako firma Znika, cieszymy się, że mogliśmy być częścią ich sukcesu i dostarczyć im rozwiązania, które były zgodne z naszymi wartościami ekologicznymi.

  Od Ullenboom

  “Cieszymy się, że wraz ze ZNIKA mogliśmy zrobić kolejny krok w kierunku uczynienia Ullenboom bardziej zrównoważonym. W przeszłości używaliśmy już toreb wysyłkowych wykonanych z folii pochodzących z recyklingu. Dzięki kompostowalnym opakowaniom wykonanym ze skrobi kukurydzianej poszliśmy o krok dalej. Mamy nadzieję, że nasi klienci są tak samo przekonani o jakości toreb jak my. Wielkie dzięki!”