Sklep miesny targowek

ocena ryzyka wybuchu

Wizytówką sklepu mięsnego, albo też sklepu bawiącego się sprzedażą nabiałów, w obecnym serów jest doskonale skrojony wybór, który przyciąga wzrok klientów w sklepowych witrynach. Odpowiednio wyeksponowane i wyeksponowane produkty zapraszają do zakupów, a jednocześnie dostarczają dowodów jakości. Co spowodować, by pokrojone wędliny czy sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami przeznaczonymi do krojenia zarówno wędlin, jak również serów. Są to ręczne krajalnice grawitacyjne, które zostały urządzone w najróżniejsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta dodatkowo urządzona jest w kanał drenażowy, a też podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z powodzeniem potrafią stanowić oczyszczane w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest dobrze ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają także na precyzyjne jak również higieniczne krojenie porcji wędlin, mięsa, a też serów. Doskonale przydaje się do krojenia takich towarów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i planowane mięso, steki.

Urządzenie firmy Bizerba zostały zaopatrzone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala ma od 0 do 12 mm. Chociaż w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu potwierdzona jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a więcej możliwość zapisu sposobu ich pisania w postaci programów użytkowych. Można układać płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz układanie plasterków samego produktu do 4 stosów sam wewnątrz drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede wszystkim w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została przeprowadzona z najwyższej jakości produktów, i konkretnie z anodowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia pozwalają na dostosowanie rzeczy do określonego produktu. Dodatkowo wyposażona stanowi w stół dany do odkładania pokrojonych plasterków.