Krajalnica ma ga s2 712

Krajalnica maga 612p to wydajne narzędzie do cięcia wszelkiego typu żywności. Kształtuje się zarówno do przetwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa jak a do ostrych jak sery. Dobre materiały i delikatne wykonanie zapewnia dużą i łatwą eksploatację. Konstrukcja maszyny pozwoli na utrzymanie jej w prostot i wykonanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest automatyczna i bezproblemowa, dzięki czemu drugi pracownik że stać już zastosowany w dzisiejsze obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica realizowana istnieje w dwóch wersjach. Wersja standardowa urządzona istnieje w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w sieci. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temuż nie jest dodatkowe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są ciężkie i możliwe do wypełnienia w konkretnym okresie. Wystarczy po dokonaniu pracy dokładnie oczyścić danie z resztek efektów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie aspekty jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować zaś nie ma potrzeby używania żadnych urządzeń do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się również w krótszych biznesach jak również średnich zakładach, gdzie przerób towarów istnieje na średnim poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to około 4500 złotych brutto. Do krajalnicy widoczne są te części zamienne w prostych cenach. Urządzenie skupia się z wielu czynników, jakie mogą zostać zamienione w wypadku uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długofalowe koszty eksploatacji modelu.